درباره ما

شرکت تولید فرآورده های شیمیایی ایران (پلیکم سابق) در سال ۱۳۴۶ با نام سمکار به عنوان اولین شرکت ساخت سموم کشاورزی در کشور تاسیس شده و با تغییر نام به پلیکم به فعالیت خود در زمینه تولید نهاده های کشاورزی ادامه داده و به یکی از بزگترین شرکت های تولید کننده در زمینه ساخت انواع سموم و کودهای کشاورزی در فرمولاسیون های مختلف تبدیل گردد.

شرکت تولید فرآورده های شیمیایی ایران پلیکم

شرکت تولید فرآورده های شیمیایی ایران با بهره گیری از دانش و فنآوری نوین و همچنین توسعه مداوم تکنولوژی و خلق راه حلهای مؤثر از طریق مشارکت طولانی مدت، مستمر و بر پایه ایجاد منافع متقابل به دنبال تأمین امنیت و آسایش مصرف کنندگان است. این شرکت با خلاقیت و نوآوری در محصولات و خدمات خود یاری رسان و راهنمای منتخب مشتریان برای پاکسازی محیط زندگی از موجودات طبیعی آزاردهنده است.

نگون سار (NegunSar) برند دسته محصولات دفع و نابودکننده انواع پشه، مگس، سوسک و حشرات موذی از سطح محل سکونت، کار و زیست انسان در محیط جامعه میباشد. طیف این محصولات به صورت اسپری، دانه، مایع، پودر و… میباشد که با رعایت حداکثر اثرگذاری بر روی هدف، کمترین میزان آسیب پذیری انسان و آلودگی را داشته باشد. در این خصوص انواع آزمایشات، کنترل ها و تحقیقات زیر نظر آزمایشگاه های شرکت و لابراتوارهای ملی و بین المللی مرجع انجام میگردد.

انتخاب حشرات مزاحم: